fermentuju

Blog

Fermentační blog

Fermentace je stará technika, která se používá k výrobě potravin s vysokým obsahem prospěšných bakterií. Tyto bakterie pomáhají podpořit zdraví trávicího systému a celkově zlepšit naše zdraví. Na tomto blogu se dozvíte vše o fermentaci a jak ji začlenit do svého každodenního života.

Zjistíte, že fermentace není složitá a že můžete snadno vyrobit mnoho druhů fermentovaných potravin, jako je kimchi, kefír a kombucha, doma. Tyto potraviny nejen chutnají dobře, ale také vám pomohou udržet vaše zdraví a vitalitu.

Kromě toho se dozvíte informace o benefitech fermentace, jako je například podpora trávení, zvýšení imunity a snížení stresu. Také se dozvíte, jak fermentaci začlenit do svého jídelníčku a jak ji kombinovat s jinými zdravými stravovacími návyky.

Nechte se inspirovat a dozvědět se vše o fermentaci na tomto blogu. Získejte všechny potřebné informace pro začlenění fermentace do svého zdravého životního stylu.

Zdravá střeva

Zdravá střeva   Zdravá střeva jsou klíčem k celkovému zdraví a pohodlí. Mnoho lidí si však neuvědomuje, jak důležitou roli střeva hrají v našem trávicím

Číst více »

Jak na řepný kvas?

Řepný kvas a co to je? Je jeden z nejoblíbenějších a zároveň nejjednodušších fermentovaných nápojů na výrobu. Jeho původ je s největší pravděpodobností z Ruska,

Číst více »